Cariere

POSTURI DISPONIBILE

Locatie: Ploiesti

Candidatul ideal:

  • Studii superioare sau medii
  • Experienta in vanzari a echipamentelor de protective si PSI constituie un avantaj
  • Disponibilitate pentru deplasari
  • Prezenta agreabila si comunicativa
  • Atitudine independenta si responsabila
  • Experienta in utilizare PC
  • Experienta in vanzari B2B de minim 3 ani intr-o pozitie similara/asemanatoare

Responsabilitati / Beneficii

  • Identifica si contacteaza potentiali client
  • Intocmirea ofertelor sau a altor documente, urmarirea ofertelor, incheierea de contracte, finalizarea lor pana la incasare
  • Mentine si dezvolta reteaua de client
  • Obtine comenzi si contracte
  • Viziteaza si pastreaza direct si constant legatura cu clientii
  • Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei
  • Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte privind activitatea desfasurata
  • Cunoscator de MS Office Excel si Word
  • Dispus la deplasari in interes de serviciu
  • Permis auto categora B de minim 3 ani

  • Salariu motivant
  • Bonusuri si beneficia in functie de vanzarile realizate
  • Telefon mobil / PC
  • Masina de serviciu

Aplica acum

Aplica acum

Aplica acum

Aplica acum

BENEFICII

Formular de aplicare